Інциденти

РЕМ готовий до осінньо-зимового сезону

Торішня зима стала серйозним уроком для енергетиків області: випала рекордна за останні десятиліття кількість снігу, дошкуляли сильні морози та вітри, проте іспит було складено успішно.

В кожній оселі, як у містах, так і в найвіддаленіших селах, люди отримували електроенергію, мали змогу готувати їжу та обігрівати житло. Таке благополуччя та комфорт вартували важкої праці всіх підрозділів, служб та дільниць товариства ПАТ «Хмельницькобленерго». Кам’янець-Подільський РЕМ – один із них.

Аналізуючи ці події, доречно звернути увагу на складнощі забезпечення працівників якісними побутовими умовами на віддалених виробничих дільницях. Їх у РЕМ є п’ять: Ніверська, Завалецька, Нігинська, Вихватновецька та Староушицька. Відстань від головної бази РЕМ до дільниць подекуди становить 40-50 км. Забезпечити тепло й затишок у побутових приміщеннях лінійних постів виробничих дільниць, дати можливість працівникам відпочити, зігрітись і висушити одяг після важкого трудового дня в складних погодних умовах – ось основне й невідкладне завдання керівництва підприємства. Тож було прийнято рішення провести ремонти приміщень дільниць: замінити покрівлю та вікна на металопластикові, утеплити піддашшя. Не залишилися поза увагою й гаражі.

Роботу розпочали силами трудового колективу РЕМ під керівництвом директора Георгія Грубі та заступника директора РЕМ із загальних питань А.В. Семенюка. Для прискорення темпів роботи рішенням генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго» О.Л. Шпака на допомогу було відкомандировано будівельну бригаду Старосинявського цеху централізованого ремонту (начальник В.В. Антонишин). Спільними зусиллями працівників Кам’янець-Подільського РЕМ та Старосинявського ЦЦР підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період будівлі лінійних постів, утеплено гаражі та замінено покрівлі на будівлях восьми трансформаторних підстанцій закритого типу.

Всі працювали старанно та самовіддано. Особливо варто відзначити роботу бригади майстрів П.О. Ковальського, М.М. Процика, М.В. Чепелюка, В.В. Габрика, В.А. Грохольського, І.М. Біньковського та майстра Старосинявського ЦЦР М.Т. Муравйова.

Виконана робота не тільки поліпшить побутові умови працівників РЕМ, але й дасть змогу заощадити на енергоносіях, які витрачаються для обігрівання приміщень. Це хоч і невеликий, але все-таки крок до забезпечення енергетичної незалежності України, що наразі є одним із найважливіших завдань, які ставить перед нами керівництво країни.

Сергій КУЗЕМА, головний інженер РЕМ.

Новини по темі

Back to top button