ІнцидентиКам'янець-Подільський

Зібрали перший пластик для переробки

Зібрали перший пластик для переробкиНа комунальному підприємстві «Спецкомунтранс» зібрали перші відходи для сортування та переробки, повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді.

Практично за тиждень, відколи у міськраді оголосили про початок роздільного збору сміття і запровадження сортувальної лінії, кам’янчанам вдалося зібрати несподівано великий об’єм твердих побутових відходів. Для цього попередньо на 32 контейнерних майданчиках міста було встановлено 32 контейнери для збору пластику і картону.

За кілька днів отримане сміття на підприємстві відберуть, спресують та відправлять на переробку. Крім того, у департаменті житлово-комунального господарства планують додатково замовити ще кілька десятків нових євроконтейнерів.

Нагадаємо, що з 1 січня цього року українці повинні сортувати сміття, оскільки вступила в силу правка до закону «Про відходи», що забороняє захоронення неперероблених відходів. Про це інтернет-видання «7 днів» повідомляло раніше: «У новому році сортуватимемо сміття».

Фото pda.myvin.com.ua.

Новини по темі

Back to top button