ВійнаІнциденти

Трьом шепетівчанкам присвоєно звання «Мати-героїня»

Трьом шепетівчанкам присвоєно почесне звання «Мати-героїня»22 січня в малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради відбулось вшанування багатодітних матерів, яким Указом Президента України від 04 грудня 2017 року №409 присвоєне почесне звання України «Мати – героїня».

Як повідомляють на сайті міськради, серед 15-ти нагороджених мешканок Хмельницької області – 3 шепетівчанки: Оксана Пушкарук (матір семи дітей), Оксана Крупа (матір семи дітей), Наталія Бабіч (матір семи дітей).

Разом із заступником міського голови Наталією Стасюк та начальником відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Аллою Гайдай нагороджених привітали члени координаційної ради з питань сім’ї, гендерної політики і попередження торгівлі людьми. Зазначена координаційна рада – це колективний орган міської ради, що висуває для нагородження кандидатури багатодітних матерів, які народили і виховали до восьмирічного віку 5 і більше дітей.

Відзначені жінки отримали нагородні знаки, посвідчення, подарунки. Квіти від рідних і слова вдячності від дітей зробили захід особливо зворушливим.

Новини по темі

Back to top button