Інциденти

У Шепетівській РДА триває пошук шляхів оптимізації витрат на утримання закладів бюджетної сфери

Новий фінансовий рік у Шепетівській райдержадміністрації розпочався з пошуку шляхів оптимізації бюджетних витрат на утримання галузевих закладів, повідомляють на офіційному сайті РДА.

26 січня голова райдержадміністрації Роман Підопригора провів чергову нараду з питань фінансування установ охорони здоров’я району в 2018 році.

У нараді взяли участь: голова районної ради Петро Дзяворук, голова Судилківської ОТГ Тетяна Котик, начальник управління фінансів адміністрації Лариса Сорока, головні лікарі центру ПМСД Андрій Нечипорук, КЗ «Вузлова лікарня» Валерій Хрищатий та центральної районної лікарні Валентина Савчук.

Учасники засідання вивчили пропозиції керівників галузі щодо заходів, направлених на оптимізацію медичних установ та зменшення витрат на їх утримання у 2018 року. Обговорили питання щодо можливості надання послуг медицини вторинного рівня для мешканців населених пунктів Судилківської, Ленковецької та Грицівської об’єднаних територіальних громад, утримання амбулаторій ЗПСМ, ФАПів та ФП, а також співфінансування закладів медицини району та залучення коштів з сільських бюджетів на їх утримання.

За результатами наради намічено ряд заходів, які мають забезпечити оптимізацію бюджетних витрат і разом з тим не призвести до порушення сталої роботи медичних установ та надання ними якісних медичних послуг.

Фото ua.today.

Новини по темі

Back to top button