ІнцидентиКам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському засідання виконкому пройшло із нагородженнями

У Кам'янці-Подільському засідання виконкому пройшло із нагородженнямиСьогодні, 8 лютого, засідання виконавчого комітету міський голова Михайло Сімашкевич розпочав із привітань та нагороджень. Про це повідомляють на сайті міськради.

Очільник міста вручив подяку начальнику управління освіти і науки Світлані Старченко за сприяння участі команди «Об’єктив» у фіналі освітнього проекту «Відкривай Україну». А також привітав педагогів, які перемогли у фінальному етапі обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Перше місце здобули вчителі української мови та літератури ліцею Людмила Пристай і фізичного виховання НВК №3 Вадим Горун; друге місце – учитель фізики НВК №3 Сергій Касапчук. Звання лауреата конкурсу отримала вчитель німецької мови ЗОШ №6 Інна Горобець.

Після цього члени виконавчого комітету приступили до розгляду порядку денного, на який було винесено понад 50 питань. Серед них – найбільше комунального та соціального характеру, надання адрес. Так, погоджено надання матеріальної допомоги дітям померлих осіб, відзначених званням «Почесний громадянин міста», затверджено план заходів Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні до 2025 року.

Новини по темі

Back to top button