Інциденти

З комп’ютера в «Міськтепловоденергію»

Відтепер жителі Кам’янця-Подільського покази лічильників холодної та гарячої води зможуть подавати через сайт КП «Міськтепловоденергія».

Відповідно до Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води, водовідведення, всі споживачі, які мають зареєстровані засоби обліку води, зобов’язані щомісячно до 28 числа знімати їх показники та передавати їх виконавцю.

Проте часто можна почути нарікання від кам’янчан, що в кінці та на початку кожного місяця їм важко додзвонитися в абонентську службу КП «Міськтепловоденергія», щоб повідомити показники.

Відтепер все це можна буде зробити набагато простіше. Кам’янчани можуть самостійно вносити свої показники через офіційний сайт КП «Міськтепловоденергія». Для цього потрібно зайти на офіційний сайт підприємства за адресою mtve.kp.km.ua.

У верхній частині сайту Ви побачите віконечко «Переглянути стан оплати послуг. Передати поточні покази водолічильників», де і раніше можна було переглянути свої нарахування та стан розрахунків.

Для того, щоб увійти в систему, Вам потрібно ввести номер свого лицьового рахунку, який зазначений у Вас на абонентській книжці, наприклад, 74-89-62, і натиснути кнопку «Далі».

Після того, як відкриється Ваша персональна сторінка, Вам потрібно натиснути кнопку «Передати поточні покази водолічильника».

Одразу ж відкривається віконечко для внесення показів лічильників, куди Ви заносите свої показники.

Після того, як ви внесли показники всіх своїх лічильників (залежно від планування квартири, їх кількість коливається від одного до п’яти), обов’язково натисніть кнопку «Зберегти».

Якщо Вам необхідно внести зміни у щойно внесені показники, то просто ще раз повторіть операцію по внесенню даних.

Звертаємо Вашу увагу на те, що не варто очікувати миттєвого висвітлення Ваших показників на сайті. Адже занесені Вами цифри будуть перевірені оператором КП «Міськтепловоденергія» та ним внесені в загальну базу даних. Тільки після цього ви зможете їх побачите у себе на сторінці.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, Ви можете їх задати за номером 5-11-01. За цим номером також продовжується прийом ваших показників, якщо вам не зручно користуватися електронним сервісом.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Новини по темі

Back to top button