ІнцидентиКам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському учні ЗОШ №10 відзначили День спонтанного прояву доброти

У бібліотеці-філії №7 відзначили День спонтанного прояву добротиУ цьому світі є тільки одна річ,
перед якою належить схилятися,
це геній, і одна річ, перед якою слід
упасти на коліна, це – доброта.
В. Гюго

За ініціативою благодійних організацій з усього світу 17 лютого відзначається День спонтанного прояву доброти, що дає гарний привід згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її проявляє.

Кам’янець-Подільський не залишився осторонь такої гарної традиції – з цієї нагоди у бібліотеці-філії №7 для учнів 7-8-х класів ЗОШ №10, що прийшли у бібліотеку разом із шкільним бібліотекарем Ольгою Потаповою, було проведено годину спілкування «Вічні цінності людини».

За чашечкою чаю з печивом у невимушеному теплому спілкуванні бібліотекар Оксана Манчурак разом із дітьми обговорювали питання доброго відношення з друзями, поваги до старших. Захід вийшов змістовним і цікавим. Присутні переглянули відеоролики, взяли участь у інтерактивній вправі «Мікрофон», інтелектуальній грі та декламуванні поезій про доброту. Це створило певну атмосферу співпраці, довіри, змусило учнів замислитися над такими поняттями як «доброта», «добро», «милосердя».

Особливе враження на дітей справила вправа «Долоньки доброти» – учасники вирізали контури своїх долоньок, вписували в них одну добру справу, яку зобов’язувались виконати протягом тижня.

Під час заходу його учасники учергове переконались у тому, що проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина! Гарні справи, то приємно, а ще приємніше їх робити. Люди зі світлими серцями та думками вірять в перемогу добра і своєї гідності!

Оксана МАНЧУРАК, бібліотекар бібліотеки-філії №7, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button