ІнцидентиКам'янець-Подільський

Школярі представили Кам’янець-Подільський на всеукраїнській конференції

Школярі представили Кам'янець-Подільський на всеукраїнській конференціїНещодавно команда «Друзі ЮНЕСКО» Кам’янець-Подільської СЗОШ№1 у складі учнів 9 класу Тетяни Бабій, Єлизавети Поцулко, Максима Цішковського взяли участь у черговій, четвертій з 2011 року, сесії імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО». Про це інформують на сайті міськради.

Захід проходив у рамках ХІХ Всеукраїнської конференції для учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО під назвою «Сталий туризм задля розвитку: на шляху до гарантованого споживку, справедливого суспільства, надійного збереження планети», яку було присвячено підсумкам оголошеного ООН Міжнародного року сталого туризму задля розвитку.

Учні залучалися до конструктивної дискусії про економіку та екологію сталого туризму, а також про зв’язок сталого туризму із соціальним розвитком. Програма конференції була надзвичайно насичена та цікава. Учасники чудово вжились в роль справжніх дипломатів, дотримуючись правил етикету дрес-коду та церемоніалу гри. В повній мірі відчули на собі всю серйозність та відповідальність обов’язків, які на них було покладено у складі делегації Німеччини. Учасники імітаційної гри проводили наради, дискусії, створювали коаліції, заключали домовленості у власних резиденціях.

Учні набули безцінного досвіду офіційного спілкування та ведення переговорів, знайшли нових друзів, отримали незабутні спогади на все життя.

Новини по темі

Back to top button