ІнцидентиКам'янець-Подільський

Група «1+1 media» здійснила мрію Максима Цішковського із Кам’янця-Подільського

Група «1+1 media» здійснила мрію Максима Цішковського із Кам'янця-ПодільськогоГрупа «1+1 медіа» і ТСН спільно з ВсеукраЇнським благодійним фондом «Крона» започаткували грандіозний проект «Здійсни мрію», що покликаний дарувати радість та здійснювати великі бажання тисяч важко хворих дітей з усієї України, для яких кожен прожитий день – це чудо. Учасником проекту став і 14-річний кам’янчанин Максим Цішковський. Про це інформує «7 днів».

«У Максима цукровий діабет І типу. Він живе з татом, мамою і братиком. З дитинства був мислителем: висловлював дуже серйозні думки про сенс життя, ставив недитячі питання. Вчителі говорили, що він мислить не по роках. Однолітки його не розуміли, не могли підтримати теми, які цікавили хлопчика. Поступово Максим замкнувся, почав шукати відповіді в книжках, в Інтернеті. Із задоволенням займався моделюванням кораблів, програмуванням. Йому подобається вивчати англійську мову і він хоче в ній вдосконалюватись. Він мріє стати філософом, розібратися, куди поділася доброта? Якою має бути справжня дружба?» – зазначають на офіційному сайті проекту «Здійсни мрію» та пропонують прочитати роздуми Максима про добро (щоб збільшити зображення, клікніть на нього).

Максим Цішковський. Протилежна сторона добра

 

21 лютого 2017 року стало незабутнім для цього хлопця. Команда «Здійсни мрію» вирішила наблизити хлопця до його омріяної мети. Він особисто був запрошений на зустріч із деканом філософського факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка – Анатолієм Конверським, а також провідним професором Михайлом Бойченком. А Чарівником, який показав цей світ Максиму, став філософ за освітою, ведучий ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв.

Максим Цішковський та Єгор Гордєєв

 

Сьогодні о 08:50 сюжет про Максима  Цішковського вийшов в ефірі програми «Сніданок з 1+1». Як здійснювали мрію юнака, дивіться за посиланнями:

▪ фото (https://wish.1plus1.ua/news/hlopec-z-hmelnickoi-oblasti-poznajomivsa-z-guru-filosofii);

▪ відео (https://www.youtube.com/watch?v=Qmolo8tNo2g).

Фото wish.1plus1.ua.

Новини по темі:

Back to top button