Інциденти

Лідери Дунаєвеччини хочуть знати свої права

Лідери Дунаєвеччини хочуть знати свої права Права дітей – одна з найсерйозніших проблем нашого суспільства. Адже дитинство – період життя людини, коли формуються найважливіші функції організму, активно здійснюється засвоєння моральних норм, знань і цінностей, що дозволяє дітям почуватися повноцінними членами суспільства.

23 лютого в Дунаєвецькому Будинку творчості школяра лідери учнівського самоврядування шкіл ОТГ стали учасниками правового квесту «Знаємо та реалізуємо свої права», які шукали найважливіший скарб – інформацію про права дитини.

Оскільки головною метою правового квесту є отримання знань про права дитини, на старті проведено тестування учасників команд, яке і виявило команду, що стартувала першою. Головним нашим завданням було отримання найбільше інформації про «Конвенцію ООН про права дитини» та ознайомитись з її статтями.

Під час проходження етапів квесту з лідерами були інструктори Альбіна Матвієва та Дар’я Руснак.

Ми чітко зрозуміли, що «Конвенція ООН про права дитини» – це наші права. Ми можемо не думати про них, не використовувати їх щодня. Утім, нам всім необхідно знати, що вони існують невід’ємно від інших прав і гарантовані нам державою.

Каріна СРЮБКО, голова Ради старшокласників, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button