Кам'янець-Подільський

Виставку художника-графіка Миколи Панасюка із Кам’янця-Подільського презентували в Олександрії

Виставка «Ожива в картині кожній світ прекрасний, світ художній»Олександрійський районний будинок культури запрошує на виставку художника-графіка з Добронадіївки, що на Олександрійщині Кіровоградської області, члена Національної спілки художників України Миколи Панасюка «Ожива в картині кожній світ прекрасний, світ художній». Про це інформує «7 днів».

Мистецька експозиція, що триватиме до 20 березня, презентує 18 робіт, які виконані в різноманітних техніках: олівець, олія, акрил, гуаш, акварель та графіка. Цією виставкою в 2018 році розпочав свою роботу виставковий центр РБК «Артхаус».

Як зазначила на відкритті директор Олександрійського РБК Юлія Єлсукова, переглядаючи виставку, відвідувачі зможуть «відволіктися від проблем сьогодення, побуту і поринути у світ, який розвивається за правилами краси і гармонії».

ДОВІДКА. Микола Панасюк народився в селі Олексіївка Олександрійського району, згодом жив у Добронадіївці, Олександрії, Одесі. У 1970-1974 роках навчався в Одеському художньому училищі. Закінчив факультет станкової графіки Харківського художньо-промислового інституту (1981-1986). Восени 2000 року Микола Панасюк переїхав у Кам’янець-Подільський, де і проживає. Із 2003 року став членом Національної спілки художників України.

Новини по темі

Back to top button