Кам'янець-ПодільськийСуспільство

Відзначили День Конституції України

Відзначили День Конституції України Кам’янець-Подільський відзначив День Конституції України – 27 червня в міському Будинку культури відбулися святкові урочистості.

Розпочався захід із вшанування тих, хто в різні часи виборював незалежність України й сьогодні боронить її кордони на сході держави. Загадали напередодні свята й незламного борця правди та волі – Тараса Шевченка, до пам’ятника якого депутати міської ради поклали квіти.

Як повідомляють у прес-службі міської ради, продовжилося свято зі слів вітань та вручення нагород від міського голови Михайла Сімашкевича.

«Демократичний розвиток ніколи не був легким, але щиро віримо в те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою. Сьогодні ми маємо саме ту молодь, яка прагне жити європейськими цінностями, і яка впевнено йде до мети. Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її синів-патріотів, які віддано захищають українську землю», – відзначив очільник міста.

Після цього мер вручив відзнаки «За заслуги перед міською громадою» військовослужбовцям міста та грамоти кам’янчанам, які щоденно плідно працюють на благо міста і держави.

Також привітав учасників зібрання народний депутат України Володимир Мельниченко. Володимир Володимирович вручив десяти жителям міста грамоти Верховної Ради України та нагороди найактивнішим кам’янчанам від себе особисто.

Знаменним цей день став і для шістнадцятирічних жителів міста, яким мер та народний депутат урочисто вручили паспорти громадянина України.

Продовжився захід концертною програмою за участю творчих колективів Кам’янця.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button