СуспільствоХмельниччина

У Зеленче відсвяткували День села

У Зеленче відсвяткували День селаЯскравим дійством стало святкування Дня села у Зеленче. Про це «7 днів» повідомили у  Дунаєвецькій міській раді ОГ. З самого ранку линули мелодії над селом. Як стверджують у міськраді, до цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися що й цього року на урочистості й веселощі завітали жителі з усього села. Люди з’їхались з різних куточків України, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

Староста села Надія Мосьондз привітала односельців, розповіла про славне історичне минуле села овіяне легендами і переказами, обпалене війнами, славне добрими справами і традиціями, побажала усім присутнім гарного святкування.

Начальник відділу економіки, інвестицій та комунального майна міської ради Ірина Кадюкрадо звернувся до усіх присутніх з словами привітання та подарувала у подарунок бензопиту, для допомоги у покращенні благоустрою старостинського округу.

Працівниками культури подарували неймовірний концерт. Діячі з трепетом та любов’ю виконували пісні, читали гуморески, з великою вдячністю звертались до селян. А дякувати їм є за що, адже люди в Зеленче найпрацьовитіші. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Гучними оплесками дякували гості села виконавцям. Діток радували атракціони, смачна солодка вата, а для дорослих виставка виробів народних умільців, частування смачною ухою та запашним короваєм. Свято вдалося на славу.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button