Інциденти

У Зеленче відсвяткували День села

У Зеленче відсвяткували День селаЯскравим дійством стало святкування Дня села у Зеленче. Про це «7 днів» повідомили у  Дунаєвецькій міській раді ОГ. З самого ранку линули мелодії над селом. Як стверджують у міськраді, до цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися що й цього року на урочистості й веселощі завітали жителі з усього села. Люди з’їхались з різних куточків України, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

Староста села Надія Мосьондз привітала односельців, розповіла про славне історичне минуле села овіяне легендами і переказами, обпалене війнами, славне добрими справами і традиціями, побажала усім присутнім гарного святкування.

Начальник відділу економіки, інвестицій та комунального майна міської ради Ірина Кадюкрадо звернувся до усіх присутніх з словами привітання та подарувала у подарунок бензопиту, для допомоги у покращенні благоустрою старостинського округу.

Працівниками культури подарували неймовірний концерт. Діячі з трепетом та любов’ю виконували пісні, читали гуморески, з великою вдячністю звертались до селян. А дякувати їм є за що, адже люди в Зеленче найпрацьовитіші. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Гучними оплесками дякували гості села виконавцям. Діток радували атракціони, смачна солодка вата, а для дорослих виставка виробів народних умільців, частування смачною ухою та запашним короваєм. Свято вдалося на славу.

Новини по темі

Back to top button