ІнцидентиКам'янець-Подільський

Для наймолодших кам’янчан організували відпочинок на Дністрі

ДністерСьогодні для дітей-сирт і дітей, позбавлених батьківського піклування із Кам’янця-Подільського організовується одноденний відпочинок на березі річки Дністер.

Така акція стала вже традиційною, повідомляють у міськраді. Третє літо поспіль за сприяння міського голови Михайла Сімашкевича та підтримки Володимира Мельниченка діти пільгових категорій відпочивають на Дністрі.

Під наглядом педагогів Об’єднання підліткових клубів та представників служби у справах дітей юні кам’янчани активно відпочиватимуть та розважатимуться. Із собою юним кам’янчанам від мера та народного депутата передано продукти та солодкі гостинці.

Нагадаємо, що влітку для дітей міста організовується найрізноманітніший відпочинок – від пришкільних таборів до спортивних свят у дитячих садочках і активних ігор в мікрорайонах. Крім того, зараз 111 дітей пільгових категорій оздоровлюються на березі Чорного моря. Нещодавно із реабілітації з півдня повернулися діти з обмеженими фізичними можливостями, а діти-сироти – з десятиденної поїдки до польського міста Тарново-Подгурне, яке щороку приймає маленьких кам’янчан у себе в гостях.

Related Articles

Back to top button