Інциденти

Подарунки від мера

Подарунки від Михайла Сімашкевича

Напередодні новорічних свят кожен вірить у те, що дива насправді існують, що збуваються найзаповітніші бажання. Особливо на здійснення мрій в День святого Миколая сподіваються діти, які як ніхто, бажають у своєму житті казки.

На жаль, не всім малюкам її можуть подарувати найрідніші люди – батьки. Проте, Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич завжди дбає, аби наймолодші кам’янчани, які потребують найбільше турботи, не залишилися без уваги та подарунків.

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, напередодні Дня святого Миколая очільник Кам’янця разом з дружиною Аллою Сергіївною та заступником міського голови Вадимом Савчуком завітали до обласного дитячого спеціалізованого санаторію, аби вручити малечі подарунки. Вихованці закладу порадували гостей щирими посмішками та творчим виконанням віршів і пісень.

Неймовірною радістю для юних кам’янчанок з обмеженими можливостями став візит Михайла Євстафійовича та його другої половинки Алли Сергіївни. Родина мера започаткувала напередодні новорічних свят акцію, в рамках якої було пошито святкові сукні для дівчат, які, на жаль, мають проблеми зі здоров’ям, чи опинилися в складних життєвих обставинах.

Займалися пошиттям суконь в одному з найбрендовіших салонів нашого міста – «Лоранжі» (засновник та керівник Анжела Павленко).

«Кожна дівчина в дитинстві мріє про розкішну сукню. Прикро, але є ті, хто не має можливості дозволити собі придбати те, що він хоче. Тому ми вирішили юним кам’янчанкам зробити новорічний сюрприз», – розповідає Алла Сімашкевич.

Сюрприз таки вдався. І про це говорили не слова, а та щирість і радість, які випромінювали дівчата, побачивши сукні справжніх принцес.

Новини по темі

Back to top button