ІнцидентиКам'янець-Подільський

Жінки цілком конкурентноспроможні на ринку праці

Ринок праці. Конкурентноспроможність

Станом на 1 березня на обліку в Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості перебуває 653 особи, з них 57,9 % – жінки. Забезпечено роботою 60 представниць слабкої статі, передає «7 днів».

«Сьогодні конкурентоспроможними на ринку праці є не жінки чи чоловіки, а професіонали своєї справи. Адже працедавець шукає людину, яка володіє навичками, має необхідні знання та досвід роботи. І не важливо, жінка ти чи чоловік», – зазначає директор обласної служби зайнятості Сергій Черешня.

«Згідно статистичних даних, протягом січня-лютого послугами служби зайнятості скористалися 811 безробітних жінок. Серед них 34,4% раніше працювали у торгівлі та ремонті; 19% – у переробній промисловості; 10,7% – у сфері державного управління й оборони.
Аби підвищити свій професійний рівень, жінки мають можливість пройти перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями та напрямами, актуальними на ринку праці. Цьогоріч за направленням міської служби зайнятості такою можливістю скористалися 69 безробітних жінок. Крім того, служба зайнятості допомагає безробітним у відкритті власної справи», – йдеться у повідомленні сектору рекрутингу Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості.

Зазначимо, що кожного дня міський центр зайнятості створює усі необхідні умови для самореалізації жінки як особистості, підвищує мотивацію до працевлаштування, допомагає їй у саморозвитку шляхом проведення семінарів: з гендерних питань, «жінка на ринку праці», «запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», «побудова кар’єри та професійний розвиток» тощо.

Фото chg.dcz.gov.ua.

Новини по темі

Back to top button