Кам'янець-Подільський

Афіша мистецьких подій: березень 2019 року

Поетичний фестиваль «Поділля Open» (2019)

Березень у Кам’янці-Подільському обіцяє бути по-справжньому фестивальним, інформує «7 днів». Тут вчетверте відбудеться поетичний фест «Поділля Open», вперше потішить гумором «Штрикало», а також всьоме пройде танцювальний фестиваль «Радея-Dance». А головне – вхід на всі заходи безкоштовний!

Як повідомляють у міськраді, сезон відкривають письменники!

Майстер гостросюжетних детективних історій Андрій Кокотюха, дитячий письменник Сашко Дерманський, художниця, науковець, педагог Марина Павленко та багато інших авторів проведуть творчі зустрічі в Кам’янці-Подільському, що пройдуть в рамках четвертого поетичного фестивалю «Поділля Open».

А відбудеться фест 15-16 березня. Різні локації міста стануть майданчиками для його проведення, зокрема бібліотечні філії. Відкриття «Поділля Open» і автограф-сесії з письменниками відбудеться першого дня о 14.00 в міському Будинку культури.

Організатори зазначають, що фест буде цікавим для різних вікових категорій, особливо – для молоді.

Детальніше про фест за посиланням: http://kam-pod.gov.ua/novini/town-news/item/22644-na-zustrichi-z-vidomymy-pysmennykamy-zaproshuie-festyval-podillia-open-prohrama.

«Проведемо вихідні з жартами!», – закликають організатори Першого Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «Штрикало», який обіцяє подарувати море позитивних емоцій кам’янчанам і гостям міста 23-24 березня.

Як каже ідейна натхненниця заходу, викладач режисерських дисциплін коледжу культури і мистецтв Інна Семенків, фестиваль доведе, що на Поділлі живуть дотепні люди з гарним почуттям гумору. Учасники доведуть це своїми гумористичними етюдами, клоунадою, естрадними мініатюрами.

Але на сцені міського Будинку культури виступатимуть не лише місцеві колективи, але й виконавці з інших областей, зокрема гість фестивалю – гумористичний театр «Кум» з Івано-Франківська. Не менш цікаві гості сидітимуть й серед журі – заслужена артистка України, член національної спілки театральних діячів України Ольга Шлемко,  кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри театрального мистецтва КНУКіМ Іван Сорока,  режисер, актор, керівник театру «КУМ» Олександр Новосад. Організатори запевняють, що гарний настрій відвідувачам фесту забезпечений.

Більше інформації про фестиваль: http://kam-pod.gov.ua/novini/town-news/item/22251-festyval-komedii-ta-estradnoho-humoru-shtrykalo-zaproshuie-do-uchasti.

Після гумору потанцюємо!

Уікенд 28-30 березня буде танцювальним. У місті відбудеться вже добре відомий Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance», за всю історію якого журі переглянули більше півтисячі танцювальних номерів. За шість років цей захід прийняв понад 220 колективів із 20 областей України. Цьогоріч його перенесено з площі біля Ратуші на площу біля Будинку культури.

Серед суддів фестивалю – головний балетмейстер ансамблю пісні та танцю «Козаки Поділля» Сергій Качуринець, співзасновник балету А6, засновник афро-шоу «Бамбата», хореограф Адам Уедраого, заслужений діяч мистецтв України Володимир Чорнобиль, голова та член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських хореографічних конкурсів Юрій Тарасов.

Зазначимо, що всі фестивалі відбудуться за підтримки департаменту гуманітарної політики міськради та міського голови Михайла Сімашкевича.

Фото kam-pod.gov.ua.

Новини по темі

Back to top button