ВійнаКам'янець-Подільський

Поїхав президент і забрав погоду

Два дні Президент України Володимир Зеленський перебував на Хмельниччині. 3-го червня, у перший день робочої поїздки Володимир Олександрович побував на будівництві сільського дитсадка, провів ділові зустрічі та прогулявся пішохідною вулицею обласного центру. Нам стало відомо, що наступного року в нашій області планують збудувати ще чотири дитячих садочки.

4-го червня Володимир Зеленський приземлився в аеропорту села Кам’янка. Це вже не перший його візит до Кам’янця-Подільського, але як Президента – перший. Більше десятка років тому КВН-щик Зеленський тішив кам’янецьку публіку своїми дотепними виступами. У якості глави держави Володимир Олександрович в місті вперше, тут він мав зустріч з туроператорами України. Це дуже престижно, що саме в нашому місті глава держави вів мову про подальшу долю туристичної галузі України. 

Він пройшовся разом із 70-ти охоронцями та привезеними журналістами містом, адже місцевих чомусь не акредитували, хоча нам вдалося теж пройтися в натовпі. Чесно кажучи, це перший президент України, який не зробив фото на пам’ять на фоні Старої фортеці. Але зробив селфі в музеї просто неба, випив кави біля Ратуші. Володимир Зеленський в ході екскурсії мав можливість зробити постріл з лука, і влучив вепру в ногу.

– Не убив – вже добре. Вбивати не можна, – жартома сказав Володимир Олександрович.Згодом він мав кількагодинну розмову з представниками туристичної галузі.

 У Кам’янця-Подільського старовинна історія, але молода душа! Стільки щирості, справжності та свободи в очах місцевих мешканців. Дякую за гостинність! Не дарма місто – серед туристичних перлин. І саме тут обговоримо з туроператорами розвиток галузі, – зазначив Володимир Зеленський.  Традиційна українська грибна юшка в Кам’янці-Подільському – це вищий пілотаж. Такої смачної ще ніде не куштував. Раджу всім!

Президента супроводжували міський голова Михайло Сімашкевич, його заступник Вадим Савчук, представники обласної влади. Не обминув Президент і арки бажань, там він теж постояв, але його бажання залишилося таємницею для публіки. Щойно попрощався з кам’янчанами, як вперіщив дощ.

Тетяна ШУХАНОВА

Фото Віти Маккеон

Новини по темі

Back to top button