Кам'янець-Подільський

Утекти в мандри

А чи бувають у вас моменти, коли хочеться втекти?.. Втекти від усіх та всього. Бо просто набридло, бо втомились безмірно, бо те, що є, допекло до живого… Взяти й гайнути світ заочі. Піти не озираючись! Піти, аби розчинитися у світі, де краще. Хоча б на трохи. Але піти! Втекти, аби народитися знову!

Маліївці (Дунаєвецький район)

А втекти завжди є куди! Ненька Україна подарували нам незліченну кількість райських куточків. І найчастіше вони зовсім поряд. Досить сісти у першу ліпшу маршрутку, рейсовий автобус або ж власне авто, кілька годин покрутити педалі велосипеда чи обрати піший маршрут! І все! Втекти з дому так просто! Лише потрібно втекти – в оазу позитивних емоцій та незабутніх вражень, туди, де в гармонії і душа, і тіло, де знову черпаєш життєві сили, де наче перероджується, очищаєшся, де «заряджаєшся», аби повернутись готовим йти далі, знову розсікати будні, підкоряти нові вершини, але вже впевненіше і вправніше. Втекти та отримати такий необхідний фідбек…

Тож ми продовжуємо нашу рубрику «Втекти з дому», де разом із туристичними клубами «Втекти з дому» та «Кіт у чоботях» відкриватимемо для вас мальовничі куточки Поділля та України. Бо хибно вважати, що за красивими замками, палацами чи краєвидами слід їхати в Європу. У них своє, у нас своє! І чи варто ці надбання взагалі порівнювати? Просто, на жаль, ми не завжди цінуємо те, що маємо! А слід лише роздивитись навколо і зробити крок назустріч усім тим архітектурним та природнім скарбам, що дійшли до нас крізь століття.

Тож найближчі мандрівки, які пропонують турклуби «Втекти з дому» і «Кіт у чоботях», запропонують кам’янчанам та гостям міста відвідати Бакоту та родинне підприємство Прудивуса [+ дегустація чаїв] (13 червня), Бучач та Язлівець (14 червня), Сокілець (28 червня), сплавитись по річках Смотрич (14 червня) та Дністер (21 червня), зустріти сонцестояння в Маліївцях (20 червня). І, яку б подорож ви не обрали, кожна з них залишить море позитивних вражень.

Цікаво? Тоді телефонуйте: +380673677315. Більше інформації про мандрівки нашою Батьківщиною шукайте у соцмережі Facebook за хештегами: #ВтектиЗДому, #КітУЧоботях.

Куди втекти в мандри – вирішуєте ви! Бо цього ніхто не знає, окрім вас. Ніхто не порадить вам, куди краще втекти. Бо втеча, то річ персональна. То рятівне коло, чарівна паличка, перемикач. Називайте як хочете. Але вона форматує дійсність, оту «картинку», яку кожен із вас час від часу хоче змінити, від якої хоче втекти. Шукайте відповідь у собі! Людина – неймовірне творіння Отця. Відповідь знає на все. Вихід знаходить завжди. І не лякайтесь тієї втечі, якої забажаєте (так, вона може бути несподіваною для вас!). Якщо ви її хочете – вона ваша. Це саме та, що потрібна зараз! Тікайте і зцілюйтесь! А ми вам у цьому допоможемо!

Бакота. Монастир (Кам'янець-Подільський район).

Новини по темі

Back to top button