Спорт

Відбулись збори спортивного активу

23 січня в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулись збори спортивного активу міста у складі 65 осіб.  Збори провела директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема.

Завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Степан Павловський прозвітував про проведену роботу в 2012 році на виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті. У своєму виступі Степан Іванович розповів про проведену роботу за 2011-2012 рр. в порівняльних таблицях та діаграмах. Обговорювались на засіданні і проблемні питання.

Співдоповідачами були директори трьох спортивних шкіл – Станіслав Кшемінський, Анатолій Лабатюк, Дмитро Невенгловський; директор стадіону Віктор Хавруняк, голова методоб’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Сергій Покотильський та голова спортивного клубу «Буревісник» К-ПНУ імені Івана Огієнка Вадим Воронецький, які розповіли про роботу в колективах та піднімали проблемні питання, основними з яких є виїзд на змагання та ремонти приміщень.

Альона Кузема запропонувала визначитися із критеріями фінансування міських спортивних заходів за «Програмою розвитку фізичної культури і спорту» (140 тис. грн.), оскільки виділених із міського бюджету коштів не вистачає на всі заходи календарного плану. Більшістю голосів присутні вирішили, що фінансування потрібно спрямувати на проведення міських змагань, а також на участь в обласних. Директор департаменту запропонувала, щоб розподіл коштів відбувався прозоро, постійно звітувати на сайті міської ради про проведені змагання та їх фінансування. Таку пропозицію присутні підтримали.

Після закінчення зборів відбулось засідання представників спортивної сфери та колегії відділу по визначенню 10 кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, суддів та працівників.

Новини по темі

Back to top button