Кам'янець-Подільський

Українка виборола китайське «Еммі»

Українська кінозірка Ірина Каптелова стала першою іноземною акторкою, яка здобула нагороду престижної Національної телевізійної премії Китаю TV Drama Awards Made in China. Ця нагорода входить до трійки найбільш визначних премій в галузі кіноіндустрії Китаю і є азіатським аналогом американської «Еммі».

Ірина Каптелова отримала золоту статуетку в номінації «Найкраща іноземна актриса 2012» завдяки телесеріалу «Моя Наташа», де українка зіграла головну жіночу роль. Цю стрічку китайські ЗМІ назвали «головною драмою року».

«Іріша стала першою іноземною актрисою, яка зіграла головну жіночу роль у китайському телесеріалі, – як пише Високий замок, зазначило керівництво найпопулярнішого розважального телеканалу у Китаї «Анхей». – Вона створила унікальний образ, зігравши з неповторною акторською майстерністю. У 2012 році телесеріал «Моя Наташа» зробив її найяскравішою зіркою китайського телебачення».

Каптелова наголосила, що таке визнання дуже важливе для неї, адже вона вклала у стрічку «Моя Наташа» багато праці. «Серіал знято у традиційному китайському стилі. Доводилося працювати, зважаючи на місцеві особливості зйомки та стиль гри азіатських акторів, – зазначила українська актриса. – Потрібно було миттєво адаптувати образ Наташі до китайського менталітету і ставати в ньому своєю. Знайти цю грань допоміг режисер, за що йому дуже вдячна. Премія підтверджує, що у нас все вийшло!».

У серіалі «Моя Наташа» знялися актори з Китаю, Японії та Росії. Кількість переглядів серіалу на відеосервісах Китаю перевищила 321 млн. разів. Бюджет стрічки – близько 6,4 млн. доларів.

Новини по темі

Back to top button