Кам'янець-Подільський

На Дніпропетровщині юні авіатори встановлювали нові рекорди

За ініціативи Українського державного центру позашкільної освіти та безпосередньої підтримки Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді у місті Марганці відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді  з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків).

Цьогоріч змагалися за перемогу юні авіамоделісти з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської областей та міст Марганця і Нікополя.

Як інформує Урядовий портал, з вітальним словом до учасників змагань звернулися Ірина Куліш, начальник управління освіти виконкому Марганецької міської ради; Алла Мілько, заступник начальника управління освіти; Вікторія Беззуб, методист Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді та інші.

Побажання виступаючих виявилися пророчими – у класі моделей F-1-N зафіксовано новий рекорд України, який встановив Денис Жарий, вихованець центру науково-технічної творчості Марганця, що на Дніпропетровщині.

За результатами турнірної таблиці, місця в командній першості розподілилися наступним чином:

▪ І місце – команда Дніпропетровської області;

▪ ІІ місце – команда Кіровоградської області;

▪ ІІІ місце – команда Запорізької області.

В особистій першості  в різних класах авіамоделей, а таких програмою змагань передбачалося чотири – F-1-M, F-1-N, F-1-L, F-1-D, переможцями стали: Юрій Вітько, Денис Жарий, Дмитро Сєдньов (Дніпропетровська область); Тарас Фабрика, Денис Апостолов (Кіровоградська область); Артем Бабакін (Запорізька область); Олег Денисов, Павло Рухайло (м. Нікополь, Дніпропетровської області).

Новини по темі

Back to top button