Інциденти

Запроваджено День Героїв Небесної сотні

Небесна сотня

Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні». Текст указу розміщено на сайті Президента.

Як повідомляє Молодий буковинець, згідно з указом, День Героїв Небесної сотні буде щорічно відзначатися в Україні 20 лютого.

В цей день будуть вшановувати героїв, які «віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

В указі наголошується, що день пам’яті встановлено з ініціативи громадськості для «увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави».

Указом доручено уряду створити в Києві музей, присвячений подіям Революції гідності, і провести за участю Національної академії наук, музейних, архівних та наукових установ пошукові роботи по збиранню документальних, фото-, відео – та інших матеріалів про події Революції гідності.

Новини по темі

Back to top button