Кам'янець-Подільський

Визначено переможців конкурсу «Учитель року-2015»

Завершився другий (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2015», метою якого є виявлення та підтримка творчих освітян, підвищення їхнього професійного рівня, популяризація педагогічних здобутків. Про це повідомляють у Хмельницькій обласній раді.

Цьогоріч своєрідний іспит складали вчителі української мови та літератури, правознавства, хімії та образотворчого мистецтва. Загалом фахову майстерність, творчість, новаторство у викладанні предмета продемонстрували 96 «сівачів розумного, доброго, вічного».

Конкурс проходив у три тури на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ОІППО) та загальноосвітніх навчальних закладів міста Хмельницький. Його учасники презентували власні методичні напрацювання, виконували фахову роботу в режимі онлайн, захищали освітні проекти, проводили практичні заняття та аналізували їх.

Як зазначили організатори і члени журі, вчителі засвідчили високий рівень фахової підготовки, сучасне бачення своєї ролі в освітньому процесі, мобільність і креативність.

Так, перемогу в цьогорічному конкурсі вибороли: Бекас Андрій Леонідович, учитель ліцею №17 м. Хмельницький (правознавство), Джуглій Любов Степанівна, вчителька ліцею №17 м. Хмельницький (образотворче мистецтво), Зима Наталія Володимирівна, вчителька Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура м. Хмельницький (хімія), Чехомова Оксана Леонідівна, вчителька Мацьковецької ЗОШ І-ІІ ступеня Хмельницького району (українська мова та література).

На урочистому закритті конкурсу кращих із кращих педагогів привітали представники облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки ОДА, Хмельницького ОІППО, обкому профспілки працівників освіти і науки, які вручили переможцям та призерам дипломи й грошові винагороди.

Переможці обласного етапу представлятимуть Хмельниччину на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться у березні-квітні 2015 року.

Новини по темі

Back to top button