Кам'янець-Подільський

До дня культури – лялька-мотанка!

До дня культури – лялька-мотанка!Учора в Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці відбувся майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, який організував сучасний клуб творчої майстерні «Нота натхнення», що працює при бібліотеці. Творчу зустріч, як повідомляє «7 днів», приурочили Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Виготовити власноруч ляльку-оберіг до читального залу берегині знань завітали студенти та викладачі коледжу культури і мистецтв, співробітники бібліотеки. Із історією виникнення та традиціями виготовлення ляльки-мотанки присутніх ознайомила співробітник Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, майстриня Наталя Харченко. Під її керівництвом проходив і майстер-клас.

«Сер Уінстон Черчілль сказав: «Народ, який забув своє минуле, втратив своє майбутнє». Сьогодні мені хочеться перефразувати слова відомого політика: «Народ, який забув своє коріння, свої традиції, приречений на вимирання!». А ще сьогоднішній день порадував усвідомленням, що ми, українці, НЕПЕРЕМОЖНІ! Довели мені це наші студенти коледжу культури і мистецтв. Знову зустріч з натхненною і вельми талановитою молоддю. Знову палаючі очі та море задоволення від роботи, від виготовленої власними руками ляльки. Серце радіє! Саме такі зустрічі надихають і спонукають до праці! Щиро дякую усім присутнім за позитив!». – поділилася враженнями пані Наталя.

Фото Петра ІГНАТЬЄВА.

 

Новини по темі

Back to top button