Інциденти

Мер вивчає роботу котелень

Мер вивчав плюси та мінуси роботи котелень на пелетах

Кам’янець-Подільський і надалі продовжує активно працювати над тим, щоб якомога більше зменшити споживання природного газу та перейти на альтернативні види палива. Місто успішно реалізує проекти із будівництва котелень на пелетах.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, 20 лютого міський голова Михайло Сімашкевич спільно з директором КП «Міськтепловоденергія» Валерієм Гордійчуком оглянули як працюють котельні на вулицях Жукова, Вокзальній та Франка.

«Наше завдання – забезпечувати жителів міста теплом за будь-яких обставин, які можуть виникнути. Невідомо, які проблеми можуть бути з постачанням газу, а ми маємо готуватися до будь-якої ситуації. На щастя, в Кам’янці-Подільському  заздалегідь почали роботу по будівництву котелень на альтернативних видах палива і як показує результат, ця робота була недаремною. Тому найближчим часом буде запущено в дію ще дві котельні і фактично у більшості районів населення вже не залежатиме від блакитного палива» – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Для того, щоб продовжувати роботу по забезпеченню незалежності міста від природного газу, мер разом із директором КП «Міськтепловоденергія» відвідали вищезазначені котельні для того, щоб з’ясувати, які недоліки варто врахувати в подальшій реалізації проекту та які перспективи забезпечення теплом усього міста завдяки твердопаливним котлам.

Окрім того, міський голова дав доручення зробити аналіз ефективності роботи котелень і прорахувати якої економії вдалося досягти завдяки вже запущеним у дію котельням та повідомити результати дослідження населенню міста через засоби масової інформації.

Новини по темі

Back to top button