Кам'янець-Подільський

«Погляд» зустрівся з Хорішковим

Першого квітня фотоклуб «Погляд» вкотре приймав гостей. Цього разу до клубівців завітав київський фотограф Володимир Хорішков.

У Кам’янець-Подільский відомий столичний фотограф завітав не сам, а з дружиною Наталею, яка, як зазначив Володимир, намагається завжди бути поруч із ним – у фотосправі, поїздках, походах. Наразі подружжя у черговій туристичній поїздці.

У розмові із членами фотоклубу Хорішков розповів чимало. Свою першу чорно-білу світлину Володимир зробив більше п’ятидесяти років тому – 1958 року. З того часу фотографія у житті Володимира залишилась назавжди.

Зараз він – член київського фотоклубу «Ікар», в якому вже 7 років. Збираються столичні любителі фото щочетверга. Існує в «Ікарі» й своя система зустрічей. Щомісяця у перший четвер проводяться майстер-класи, два наступні – зустрічі у довільній формі, а у останній четвер – конкурс.

Певний період засідання клубівців транслювались і в мережі Інтернет. Здійснювалась трансляція телеканалом Altera TV.

Наразі столичний фотограф займається виданням власних фотоальбомів. Перший став пробним. До нього увійшли армійські світлини автора. Зараз Володимир працює над новим альбомом. Робота майже завершена. Видавати своє дітище фотограф планує у Кам’янці-Подільському.

Захоплення фотосправою, як з’ясувалося, не єдине хобі Володимира. Усе життя києвлянин займається ще й туризмом – гірським,  водним, пішохідним. Дружина також турист. Плаває подружжя і на байдарках у Карпатах. Тому гори – особливе місце у їхньому житті. А всі найкращі миті своїх подорожей подружжя закарбовує на світлинах.

Фото Юрія САВІНА.

Новини по темі

Back to top button