Інциденти

На Хмельниччині з’явився перший АЗК преміум-классу «SOCAR»

«SOCAR» посилює позиції на українському ринку АЗС, відкриваючи автозаправні комплекси в тих областях України, де раніше компанія не була представлена.

Перший новий автозаправний комплекс преміум-класу компанія відкрила у Хмельницькій області в Кам’янці-Подільському за адресою вул. Привокзальна 31 б/2. На вказаному АЗК реалізуються сертифіковані нафтопродукти, що відповідають екологічним стандартам «Євро-4», «Євро-5», з провідних НПЗ Польщі, Литви та Білорусі. Асортимент нафтопродуктів складається з бензинів А-92, А-95, бензин А-95 ТМ «Nano», дизельного пального ТМ «Nano». Розрахунки на АЗК можуть здійснюватися готівкою, банківськими/паливними картками, а також бонусними картами Level.

На території комплексу в будь-який час клієнтам запропонують запашну каву, безкоштовний Wi-Fi, підзарядку мобільних телефонів, WC, в тому числі, WC для людей з обмеженими можливостями.

Формат АЗК відповідає міського типу побудови, і відрізняється компактністю та зручністю для клієнтів – як в плані розташування, так і в плані сервісу

Таким чином, мережа АЗК преміум-класу «SOCAR» розширилася до 37 фірмових автозаправних комплексів в Київській, Одеській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Черкаській, Хмельницькій та Полтавській областях.

ДОВІДКА. «SOCAR» – бренд, що належить Державній нафтовій компанії Азербайджанської республіки (ДНКАР/ англійською SOCAR). В Україні SOCAR представляє ТОВ «Сокар Енерджі Україна», дочірня компанія ДНКАР, яка розвиває мережу автозаправних комплексів преміум-класу. АЗК «SOCAR» вже функціонують у Київській, Одеській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Черкаській, Хмельницькій, Полтавській областях. Компанія імпортує нафтопродукти провідних НПЗ Польщі, Литви та Білорусі, що відповідають екостандартам «Євро-4», «Євро-5».

Фото прес-служби «SOCAR». PR

Новини по темі

Back to top button