Інциденти

Проїзд в автобусах зросте на 30%

На сайті Хмельницької ОДА оприлюдено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні».

Згідно з цим документом, планується підвищення проїзду в автобусах на 30%. Про це інформує Незалежний громадський портал.

Відповідно до нових розрахунків, які зазначені у проект розпорядження Пруса, тариф у розмірі не більше 0,33 грн. за пасажиро-кілометр (без ПДВ) запроваджується для юридичних осіб, фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють на загальній та спрощеній системах оподаткування і є платниками податку на додану вартість.

Тариф у розмірі не більше 0,40 грн. за пасажиро-кілометр визначається для юридичних осіб, фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування і не є платниками податку на додану вартість.

Це здійснюється на вимоги громадської організації «Союз автоперевізників в Хмельницькій області», ТОВ «АТП «Престиж» та ТДВ «Чемеровецьке АТП-16847», які звернулися до губернатора Леоніда Пруса підвищити діючі тарифи на перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні.

Як аргумент, перевізники навели калькуляцію своїх витрат: за березень 2012 року-квітень 2014 року ціни на пально-мастильні матеріали зросли в межах від 35,9 до 38 відсотків. Рівень заробітної плати з 1 квітня 2012 року збільшився на 33,7% (з 1260 грн – до 1685 грн.).

Загальновиробничі, адміністративні та інші витрати з 1 квітня 2012 року зросли на 26% та прогнозний індекс споживчих цін на 2014 рік – 114 відсотків.

Востаннє вартість проїзду в автобусах Хмельниччини підвищувалася 29 лютого 2012 року.

Фото molbuk.ua.

Новини по темі

Back to top button