ІнцидентиКам'янець-Подільський

У Кам’янець-Подільській ОТГ засяяла головна ялинка!

Кам'янець-Подільська ОТГ. Головна ялинка.

Сьогодні Кам’янець-Подільська територіальна громада «запалила» вогні головної ялинки.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, цього року вона особлива – жива, зі справжнім запахом зими і свята, з іграшками, що виготовлені маленькими кам’янчанами.

– Давайте разом «запалимо» нашу святкову ялинку, разом загадаємо бажання, щоб всі негаразди залишилися в минулому, щоб попереду в кожної сім’ї були щастя і благополуччя, – побажав міський голова Михайло Посітко.

І, хоча захід через карантинні обмеження масштабним не був, особливим його зробили світлове шоу, Вифлеємський вогонь і щира радість в очах дітей.

Також зазначимо, що одразу в двох локаціях Кам’янця-Подільського розпочато новорічно-різдвяні заходи: у центрі міста (біля адміністративної будівлі міської ради) та у Старому місті (на площі Польський ринок), лунала святкова музика, відкрились фотозони та новорічний ярмарок.

– Варто відзначити, що з огляду на карантинні обмеження, ми не планували публічних масових заходів, але на відкритті ялинки було досить велелюдно.

Також зустрівся з юними переможцями конкурсу вуличної ялинкової прикраси, та з вихованцями «Пласту», які, за традицією, передали міській владі Вифлеємський вогонь.

Знаю, що дива стаються, коли ти в них віриш. А час Різдва і Нового року – казковий час. Все буде так, як ми мріємо!» – зазначив Михайло Володимирович.

Фото з архіву Кам’янець-Подільської міської ради.

Новини по темі

Back to top button