Інциденти

НСЖУ та НСКУ уклали меморандум

Національна спілка журналістів України і Національна спілка кінематографістів України уклали меморандум про співпрацю, який передбачає співробітництво в організації прес-клубів, прес-конференцій, семінарів, конференцій, «круглих столів», конкурсів, фестивалів, оглядів, творчих вечорів у частині розробки та впровадження кіно- та літературно-мистецьких проектів.

Як повідомляє прес-служба НСЖУ, сторони домовились обмінюватись інформацією про діяльність організацій та сприяння оприлюдненню її шляхом розміщення у ЗМІ, засновниками яких є НСЖУ та НСКУ, і про спільні дії, спрямовані на захист свободи слова та творчості.

Національна спілка журналістів і Національна спілка кінематографістіввирішили створити на базі прес-зали НСЖУ клуб для журналістів, що пишуть на тему кінематографу.

Підписали текст меморандуму голова НСКУ Сергій Тримбач  і голова НСЖУ Олег Наливайко.

«Спілка журналістів активно налагоджує співпрацю з колегами з інших творчих громадських об’єднань з метою наповнення її конкретним змістом, заходами. На мій погляд, найближчим часом має активізуватись діяльність ради голів творчих спілок України», – відзначив секретар НСЖУ Віктор Чамара, який готував меморандум.

Новини по темі

Back to top button