Інциденти

Дерикота змінив Гончар

26 лютого відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Хмельницької обласної ради. Питання про зміну керівництва ради стало одним із основних на порядку денному.

Новим головою обласної ради  став депутат облради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Іван Гончар. Кандидатуру нового очільника підтримав 81 депутат із 87 зареєстрованих у залі.

Нагадаємо, що попередній голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот написав заяву на звільнення, яку депутати Хмельницької обласної ради задовольнили.

ДОВІДКА. Гончар Іван Ярославович народився 3 травня 1977 року в селі Вербка Монастирського району Тернопільської області. Освіта вища, у 1999 році закінчив Кам’янець-Подільський педагогічний університет за спеціальністю «Інформатика, математика».

Трудову діяльність розпочав у Гелетинській середній школі Хмельницького району, де пропрацював вчителем від 1991 до 2001 року.

До 2009 року займався підприємницькою діяльністю. Від 2009 року – заступник голови обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». В обласній раді очолює депутатську фракцію ВО «Свобода».

Новини по темі

Back to top button