Кам'янець-Подільський

«Радея-Dance» запрошує до танцю

Вдруге стародавнє місто Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині, гостинно запрошує хореографічні колективи України на Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance», який відбудеться з 28 по 30 березня 2013 року.

Недарма місцем проведення фестивалю обрано Кам’янець-Подільський – старовинне місто з неповторною історією, де танцює майже кожен другий його мешканець. Наш край пишається здобутками мистецьких колективів та окремих виконавців, їх постійним творчим пошуком, прагненням дарувати свій талант людям, про що свідчать численні перемоги на всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Як зазначають організатори, фестиваль-конкурс, який відбувається в місті Терпсихори, є пошуком нових форм та особливостей хореографічного жанру, де кожен учасник має змогу продемонструвати розмаїття творчих здобутків сучасного та народного танцю.

Цыкава, оригінальна та світла назва фестивалю складається із двох, на перший погляд, полярно протилежних слів. Слово «Радея» походить з давньоруської й означає «Радість». А в поєднанні з англійським «Dance» уособлює дивовижний світ радісного танцю.

До участі у конкурсі запрошуються аматорські танцювальні ансамблі, малі форми (солісти), колективи навчальних закладів культури I-IV рівнів акредитації в жанрах народної та сучасної хореографії.

За довідками звертатись: Кам’янець-Подільський міський Будинок культури, вул. Шевченка-20, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Україна, 32300, тел.(03849) 2-43-04, e-mail:[email protected]

Новини по темі

Back to top button