Кам'янець-Подільський

Автопарк міської лікарні поповнився новим автомобілем швидкої допомоги

Кам’янець-Подільська міська лікарня отримала нову швидку допомогу. Придбав її за свій рахунок власник торговельної марки «Вікно Плюс» Сергій Ведерніков.

Нагадаємо, що до міського голови та народного депутата Володимира Мельниченка звернувся головний лікар міської лікарні Дмитро Васильянов з проханням про необхідність придбання карети швидкої допомоги. Під час однієї із зустрічей з депутатом обласної ради Михайло Сімашкевич пообіцяв кинути палити, якщо Ведерніков подарує місту потрібний для медичної галузі автомобіль. Оскільки Михайло Євстафійович слова дотримався, виконав свою обіцянку і власник торговельної марки «Вікно Плюс».

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, 21 березня Сергій Леонідович урочисто вручив ключі від швидкої Дмитру Васильянову.

«Придбання швидкої допомоги для міста, стало для мене питанням номер один, бо здоров’я наших кам’янчан – це основне. Враховуючи ситуацію з недофінансуванням медицини з державного бюджету, було прийнято рішення залучити до цієї справи Сергія Леонідовича. Я своєї обіцянки дотримався і він теж, тому тепер місто має новеньку швидку» – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Проте, на цьому подарунки не закінчилися. Завітав на вручення і народний депутат України Володимир Мельниченко. Він передав головному лікарю міської лікарні Дмитру Васильянову сертифікат на суму 5 тисяч гривень для придбання постільних комплектів для лікарні.

Новини по темі

Back to top button