Інциденти

Пожеж не допустимо!

Вогонь і все, що з ним пов’язане при невмілому, недбалому поводженні з ним може завдати великого лиха, призвести до загибелі людей та значних матеріальних збитків.

Найбільша ж кількість пожеж припадає на опалювальний сезон, коли люди інтенсивно використовують пічне опалення та електронагрівальні прилади.

Особливе занепокоєння викликає використання пічного опалення людьми похилого віку, самотніми пенсіонерами, інвалідами, котрі лишилися без опіки дітей і не мають можливості для проведення газу. Саме у помешканнях таких людей пожежі виникають найчастіше, адже дотримання правил безпечної експлуатації печей дуже клопітна та тяжка праця.

Так, 28 лютого співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кам’янець-Подільському районі спільно з соціальними працівниками здійснили профілактичну та роз’яснювальну роботу, спрямовану на посилення пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та користування електроприладами, адже лише за два місяці 2013 року у місті Кам’янець-Подільському та районі виникло 12 пожеж та загорань, під час яких загинула 1 особа.

Фахівці відповідних служб провели перевірку будинків, де проживають неблагонадійні багатодітні сім’ї, одинокі пенсіонери та інваліди.

Під час відпрацювання рятувальники не тільки доводили правила безпеки, але й перевіряли їх знання, вчили користуватися опалювальними приладами та печами. Серед мешканців населених пунктів фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій розповсюджували листівки на протипожежну тематику.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій переконливо радить усім громадянам суворо дотримуватись правил пожежної безпеки, адже ваша пильність та обачність може попередити лихо.

Новини по темі

Back to top button