Інциденти

В УТОГ підвищать зарплату

28 лютого 2013 року управлінням праці та соціального захисту населення під головуванням заступника міського голови Василя Сукача проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат на якому розглядались питання підвищення рівня заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати.

На засіданні розглядались основні показники діяльності підприємств з рівнем заробітної плати меншим 1147 гривень, а також підприємство Кам’янець-Подільський УВП УТОГ, у якого станом на 01.02.13 року виникла заборгованість із заробітної плати. За результатами проведеного засідання директор підприємства Т.М. Плохенко надала письмове зобов’язання погасити заборгованість із виплати заробітної плати до 1 липня 2013 року.

Окрім того, отримано письмові зобов’язання щодо підвищення рівня заробітної плати до 1 квітня 2013 року від керівників підприємств у яких розмір заробітної плати менше законодавчо встановленого мінімуму 1147 грн.

Новини по темі

Back to top button