Кам'янець-Подільський

У МОЗ розподілили на робочі місця майже 4 300 випускників-медиків

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) та комісії з працевлаштування вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів провели державний розподіл 4 тис. 285 випускників поточного року. Про це повідомили у прес-службі МОЗ.

Поточного року буде працевлаштовано за спеціальностями медичного факультету – 3 тис. 463 осіб, стоматологічного – 447, фармацевтичного – 306, за спеціальностями: «медична психологія» – 35, «клінічна фармація» – 18, «технологія фармацевтичних препаратів» – 3, «технологія парфумерно-косметичних виробів» – 4, «лабораторна діагностика» – 9.

Враховуючи потребу у лікарських кадрах закладів охорони здоров’я областей та кількість випускників 2013 року, які навчалися за державним замовленням, на роботу у регіони буде направлено 3 тис. 881 спеціаліст, зокрема з них у заклади охорони здоров’я, які розташовані у сільській місцевості, – більше 1,9 тисячі випускників.

Дві третини випускників вищих медичних навчальних закладів виявили бажання працювати за спеціальностями, визначеними як пріоритетні для галузі: сімейних лікарів, лікарів екстреної медичної допомоги, дільничних педіатрів, терапевтів, лікарів-фтизіатрів.

Новини по темі

Back to top button