Кам'янець-Подільський

Старий замок знову в аварійному стані

Про те, що Старий замок знову опинився у аварійному стані, сьогодні на прес-конференції повідомив заступник міського голови Василь Сукач.

Згідно розпорядження міського голови в липні 2012 року було створено комісію по виявленню аварійних ділянок на території Старого замку. Комісія в ході досліджень, склала акт, відповідно до якого, в проекті міського бюджету передбачено кошти на проведення робіт по ліквідації аварійних ділянок Старого замку. Виходячи з реалій міського бюджету, в цьому році на ремонтні роботи на території Старого замку передбачено 100 тисяч гривень.

15 лютого 2013 року адміністрація музею звернулась до міського голови з метою тимчасового виконання протиаварійних робіт на частині замкового муру між баштами Нова Східна та Папська. Ця ділянка на сьогодні є небезпечною та знаходиться в аварійному стані.

Усю необхідну документацію та виробничі роботи планується завершити до 10 квітня поточного року.

Зважаючи на велику кількість аварійних ділянок на території Старої фортеці, міський голова доручив розробити спільну обласну і міську програму щодо збереження архітектурної спадщини міста.

Координаторами даного проекту визначено відділ культурної спадщини, НІАЗ «Кам’янець» та історичний музей-заповідник.

Новини по темі

Back to top button