Кам'янець-Подільський

У кого більша сумка – той і переможець!

Уже стихли пристрасті на футбольних матчах «Євро-2012», готельний бізнес знову запрацював у звичному режимі. Проте це зовсім не означає, що ми стали нецікавими для іноземців. І хоча з багатьма країнами світу, що стали вже провідними лідерами в туристичній галузі, нам поки важко конкурувати, але ми намагаємося таки вибитися в перші ряди. Приємно, що не безуспішно.

На початку тижня стало відомо, що на щорічній міжнародній туристичній виставці, яка проходила в Берліні 6-10 березня, за моніторингом багатьох показників Україна посіла почесне V місце серед 187 країн світу. Про подробиці перебування української делегації в Німеччині розповіла під час зустрічі з представниками ЗМІ директор департаменту гуманітарної політики міської ради Альона Кузема. Саме Альона Леонідівна, а також начальник відділу туризму ДГП Наталя Українець, член ГО «Міське товариство шанувальників фортифікації», екскурсовод Арсен Даниленко, власниця мережі стоматологічних клінік «Атланта» Ірина Слонецька та депутат міської ради Дмитро Слонецький презентували на виставці наше місто в складі Подільсько-Буковинського кластера. Крім Хотина, Чернівців та Кам’янця-Подільського, Україну також представляли учасники з Києва, Луцька, Львова, Черкас, Харкова, Одеси, Донецька, Севастополя.

– Цьогоріч ми представили історичні та культурні пам’ятки міста, заклади розміщення із широким спектром послуг, екскурсійні маршрути, рекреаційний потенціал, фестивальні заходи та зовсім новий для нашого міста медичний туризм, – зазначила Альона Кузема. – Досить цікавим для відвідувачів став і майстер-клас із мотанкового мистецтва, який демонструвала Оксана Атаманюк. А із Арсеном Даниленком у середньовічних обладунках хотів сфотографуватися біля нашого стенду чи не кожен відвідувач. На виставку ми повезли багато дисків, флешок, листівок про наше місто із зазначенням сайтів, на яких можна знайти більш детальну інформацію. Нашою «родзинкою» стали досить місткі сумки з емблемою, виготовлені вручну учнями ПТУ №14. Сумки дарували біля багатьох стендів, а коли їх було вже незручно носити в руках, люди обирали найбільшу з них і скидали в неї всі інші. Тож наші великі сумки розходилися на «ура». Це досить цікавий стратегічний хід, адже із сумкою на плечі ти стаєш таким собі завербованим рекламним агентом країни.

Альона Кузема також подякувала партнерам поїздки. Це готельні комплекси «Клеопатра» (Оксана Дарчук), «Гала-готель» (Анатолій Ковальський), «7 днів» (директор міської філії Сергій Грін) та мережа стоматклінік «Атланта» (Ірина Слонецька).

Що ж, будемо чекати наступного року й вболівати за наших, бо хтозна, можливо, за рік саме ми посядемо вищу сходинку на міжнародній туристичній виставці.

Діна КУШНІР, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button