Кам'янець-Подільський

Під Полтавою двоє чоловіків привласнили авто з трупами

Два жителя Полтавської області в минулому році знайшли в лісі автомобіль Volkswagen з двома трупами, але не повідомили про це в поліцію. Замість цього вони закопали тіла, а машину пустили на запчастини, пише LB.ua.

Як повідомили в поліції, 18 червня в гаражі с. Гутирівка під Полтавою були знайдені запчастини машини, що належить людині, яку вже рік вважають зниклою безвісти.

У ході слідства було встановлено, що власник гаража в червні минулого року разом зі своїм знайомим знайшли транспортний засіб в лісосмузі біля сусіднього села Абазівка. Усередині салону перебували оголені тіла чоловіка і жінки з травмами голови. Трупи були вже в стадії розкладання. У у машині – пістолет з глушником і шість патронів до нього.

Селяни вирішили забрати автомобіль собі. Також вони привласнили три тисячі доларів і ювелірні вироби загиблих. На цій же машині вони відвезли трупи ближче до Гутирівки, закопали їх, а мобільні телефони та особисті документи спалили.

Зараз житель Гутирівки, у якого виявили запчастини, затриманий. Його товариш у розшуку.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.115 (умисне вбивство) і ст.289 (викрадення) Кримінального кодексу.

Особи загиблих відомі. Це приватні підприємці, яких поліція шукала з літа 2016 року. Останній раз їх бачили в Полтаві 14 червня 2016-го, вони сіли в автомобіль Volkswagen Touareg і поїхали в невідомому напрямку.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button