Політика

Румунія закрила доступ російським кораблям до своїх портів

Кораблям під російським прапором, включаючи яхти чи катери, починаючи із завтрашнього дня, 17 квітня, не дозволяється заходити до румунських портів Чорного моря.

Про це заявило військово-морське управління (ANR) Румунії, повідомляє видання Antena 3.

“Відповідно до Регламенту Ради ЄС щодо обмежувальних заходів у зв’язку з діями Росії щодо дестабілізації ситуації в Україні від 17 квітня 2022 року, з 00:00, заборонено заходити в румунські порти будь-якому судну, зареєстрованому під російським прапором, у тому числі судам, що змінили російський прапор на будь-яку іншу державу або тим, хто змінив свою реєстрацію в Росії на реєстрацію в будь-якій іншій державі після 24 лютого 2022 року”, – йдеться в повідомленні.

Виняток буде зроблено лише, якщо судно потребує допомоги та шукає місце притулку, потребує аварійної зупинки в порту з міркувань безпеки або для порятунку людських життів.

Крім того, обмеження не поширюються на кораблі, які везуть до ЄС газ, нафту та нафтопродукти, титан, алюміній, мідь, нікель, паладій, залізну руду, нафту та деякі хімпродукти, несанкційні фармацевтичні товари, продовольство, вугілля та інші види копалин.

Новини по темі

Back to top button