Кам'янець-Подільський

Художня школа запрошує на виставку

В останні дні березня виставкова зала Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника у черговий раз відчинила свої двері для любителів образотворчого мистецтва.

Виставка викладачів дитячої художньої школи, яку презентували 27 березня, зібрала на відкритті чимало кам’янчан. Розділити радість з авторами полотен прийшли учні школи, її випускники, викладачі та усі ті, кому не байдуже сучасне мистецтво.

Стіни виставкової зали прикрасили картини Ірини Бєлік, Олександра Брензея, Віктора Бурдейного, Аркадія Данилюка, Катерини Дегтяр, Сергія Парохи, Івана Машталера, Володимира Павловича, Ольги Поритко, Олени Савчук, Олени Струс, Оксани Фльорчук та Тетяни Щербини.

Своїми пейзажами, натюрмортами та портретами творчий колектив художньої школи нікого не залишив байдужим, адже у кожного із авторів свій особливий погляд на світ, свій стиль  та техніка виконання робіт. Проте є і речі, які їх об’єднують – бажання творити, експериментувати та пробувати щось нове, а головне – рухатись вперед і ніколи не зупинятися.

Новини по темі

Back to top button