Інциденти

Ремонт доріг контролюватимуть

27 березня відбулось засідання наглядової ради за якістю доріг в місті, яку створено за ініціативи міського голови Михайла Сімашкевича та виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради.

На сьогодні Михайло Євстафійович серйозно поставив питання про те, як здійснюється ремонт доріг в місті та яка його ефективність. Для того, щоб постійно контролювати цей процес, ініціювати вирішення питань, пов’язаних із дорожнім покриттям в місті, створено наглядову раду, до складу якої входять як депутати міської ради, так і представники від громадськості: перевізники міста, таксисти, журналісти.

Як інформує Кам’янець-Подільська міська рада, на першому засіданні члени наглядової ради обговорили план капітального, поточного та ямкового ремонту на 2013 рік.

Як зазначив депутат міської ради Микола Розбам, на членів комісії покладається відповідальність не лише за наглядом виконання ремонтних робіт, а й відповідальність за якість виготовлення проектної документації, якість матеріалів та якість підготовки фахівців, які виконуватимуть ремонт дорожнього покриття.

Для того, щоб члени наглядової ради могли контролювати процес, щоразу як тільки проводитимуться будь-які ремонтні роботи на вулицях міста, учасники ради отримуватимуть напередодні про це інформацію. Якщо ж будь-хто із членів комісії не погоджуватиметься із тим як проводяться роботи, він матиме право зателефонувати замовнику виконання робіт з метою їх зупинки. Прийматимуться виконані роботи теж лише за погодження членів ради.

Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, сьогодні в місті 61% доріг потребують капітального ремонту, на що потрібно 188 млн. грн., на 2013 рік – виділено 6,5 млн. грн. Із цієї суми на капітальний ремонт буде використано 4 млн. грн. За ці кошти відремонтують вул. Чехова, вул. Огієнка, вул. Північну, вул. Князів Коріатовичів, вул. Зарванську та вул. Уральську.

Новини по темі

Back to top button