Інциденти

Маєш борги – за кордон ні ногою

КП «Міськтепловоденергія» продовжує боротьбу із злісними боржниками, які роками не платять за тепло, воду та стоки, чим ставлять під загрозу існування підприємства та подальше постачання послуг. Адже на сьогодні населення заборгувало за вказані послуги 9,5 млн. грн.

Минулого тижня повідомлялося, що розпочато відключення квартир від водопостачання шляхом відрізання стояків. Станом на 3 квітня вже без води залишилося 10 квартир і робота триває, адже у місті є 379 боржників, які спільно заборгували понад 2 млн. грн.

На вихідних додатково працювали контролери, які вручили попередження про відключення шістдесятьом абонентам. Частина з них частково розрахувалася з боргами – сплативши у касу підприємства 20 тис. грн.., ще 22 тис. грн. надійшло від тих, кого безпосередньо вже відключали.

Але на цьому боротьба не припиняється. «Цього тижня ми подали списки боржників у митний та прикордонний комітети, відповідно, ті кам’янчани, які не розрахувалися за житлово-комунальні послуги, не зможуть перетнути український кордон,  розповів директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. – Я повторююся, але мушу нагадати, що це вимушені для нас кроки, бо подумайте самі  люди заборгували нам 9,5 млн. грн. Це дуже велика сума!».

Крім того, триває спільна робота з виконавчою службою та правоохоронними органами щодо опису та вилучення автомобілів та майна, яке буде повертатися лише після повного розрахунку з боргами.

КП «Міськтепловоденергія» вкотре звертається до кам’янчан з проханням вчасно розраховуватися за отримані послуги та не допускати того, щоб через борги місто залишилося без життєво важливих послуг!

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Новини по темі

Back to top button