Інциденти

У Кам’янці будують «Альпін-парк»

Днями у південно-західній частині Центрального парку Кам’янця-Подільського розпочалось облаштування «Альпін-парку». Спорудити незвичну відпочинкову зону для кам’янчан взялися підприємці Хмельниччини.

Загалом «Альпін-парк» передбачає собою систему дерев’яних платформ та взаємопов’язаних атракцій: стіна-скелелазіння, підвісні лінії-перешкоди, канатні дороги, сходи та містки закріплені над землею особливо приваблюватимуть тих, хто любить екстрим та активний відпочинок.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, відтепер ті, хто захоче отримати порцію адреналіну, матимуть змогу без додаткових на те витрат часу та коштів для поїздки, отримати необхідні відчуття. Дітлахи  зможуть теж добряче розважитись.

Новачків в «Альпін-парку» зустрічатиме інструктор, який пояснюватиме що і як потрібно робити, даватиме відповідне спорядження. Стратегію проходження кожного етапу кожен вибиратиме собі сам, щоб знайти для себе найкращий і найзручніший варіант, як пройти певні перешкоди.

Такий вид спорту досить популярний за кордоном, такі конструкції є уже в Івано-Франківську, Києві, Донецьку, Вінниці та інших великих містах.

Найближчим часом «Альпін-парк» з’явиться і в нас, тому молодь матиме ще одне місце для активного відпочинку та проведення здорового способу життя.

Новини по темі

Back to top button