Кам'янець-Подільський

Чарівний світ 3D відкрився кам’янчанам

24 квітня відбулося урочисте відкриття 3D-зали в МЦ «Юність». Право перерізати червону стрічку мали міський голова Михайло Сімашкевич та депутат Верховної Ради України Володимир Мельниченко.

На перший безкоштовний сеанс  запросили школярів міста. І щойно стрічку перерізали, діти швидко почали займати місця в залі й розбирати спеціалізовані окуляри.

Як повідомляють у прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради, організатори продемонстрували присутнім мультфільм «Сімейка Крудсів». І хто б що не казав, а результат «на лице»: нові технології таки вражають, адже можна відчути себе безпосереднім учасником подій на екрані, а спецефекти підсилюють відчуття. Діти сиділи тихо й уважно спостерігали за кожним кадром.

Ось як прокоментував цю подію депутат Верховної Ради України Володимир Мельниченко: «Сьогодні ми відкриваємо оновлений кінотеатр. Зроблено це з метою, щоб наша молодь жила по-сучасному, не відчувала відсутності комфорту, адже сьогодні майже у всіх великих містах театри функціонують у 3D форматі».

Як зазначили співробітники кінотеатру «Сінема», відтепер усі сеанси проходитимуть як у звичайному, так і у 3D форматі, який дає змогу транслювати усе те, що виходить на екранах  столиці. Продемонстрували представникам засобів масової інформації й нову залу, яка на сьогодні облаштовується. Вона вміщатиме 80 осіб і буде зроблена за останнім словом техніки.

Новини по темі

Back to top button