Інциденти

Згадали тих, хто поліг в роки війни

8 травня у Кам’янці-Подільському продовжились заходи, розпочаті напередодні з відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Мітинги, присвячені вшануванню пам’яті загиблих воїнів відбулися на пр. Грушевського, 74, вул. Шевченка, 26, вул. Дружби народів, 6, вул. Жукова, 33 та біля пам’ятника-обеліска на могилі гвардії полковника М. С. Смирнова, який загинув під час визволення Кам’янця-Подільського від німецько-фашистських загарбників.

Як інформує Кам’янець-Подільська міська рада, під час виступу біля пам’ятного знака партизанської слави по вул. Дружби народів, де поховані п’ятдесят два підпільники, розстріляні німецько-фашистськими загарбниками, заступник міського голови Василь Сукач зазначив: «Нехай ніколи не повториться те, що відбулось шістдесят вісім років тому, і нехай сьогодні вчителі виховують наше молоде покоління на історії, яка вчить любити свою країну, своє рідне місто».

Про відданість своєму краю молодих підпільників, які працювали в Кам’янці-Подільському в роки війни розповіла присутнім член Ради ветеранів міста Станіслава Дзюба. Вона ознайомила учасників мітингу з їхніми іменами й наголосила на тому, що найменшому підпільному розвіднику було лише дванадцять років.

Пам’ять усіх загиблих у роки Великої Вітчизняної війни учасники вшанували хвилиною мовчання.

Завершились мітинги біля пам’ятних знаків покладанням квітів за участю представників міської влади, учнів шкіл та громадськості.

Новини по темі

Back to top button