Кам'янець-Подільський

Кам’янецькі КВН-щики виграли 100 тисяч

Розсміши коміка

Приємно дізнаватися про перемоги наших кам`янчан. Удвічі приємніше, коли це твої знайомі й хороші друзі, яких ти знаєш ще зі студентських років. Я завжди слідкую за новими звершеннями команди КВН «Наш Формат», адже пам`ятаю ще перші кроки КВН-щиків, коли я ходила на всі їхні виступи і навіть їздила у складі команди підтримки в інші міста.

«Наш Формат» сьогодні вже відома команда, неодноразові переможці шоу «Розсміши коміка», чемпіони багатьох ліг КВН. У новому сезоні народної розважальної програми на 1+1 Володимир Черняк, Артем Мартиросян та Павло Мельничук виграли 100 тисяч гривень!!!

Володимир Черняк – капітан команди та мій старий друг поділився з читачами секретами гумористичного цеху та привідкрив завісу очікуваного ефіру, який глядачі матимуть можливість переглянути перед Новим роком. Тож слідкуйте за анонсами шоу.

– Це ваш не перший виступ на цьому шоу. У вас був план для перемоги?
– Якщо чесно, то переломним моментом став програш, коли ми поїхали другий раз і злетіли через свою слабку підготовку. Тоді ми зрозуміли, що потрібно «працювати, працювати і ще раз працювати».
– А коміків розсмішити було важко?
– Навіть дуже важко. Вони можуть «прочитати» жарти швидше, ніж ти покажеш. Але коли ти щирий, справжній, віддаєшся ролі, вони сміються, не стримуючись.
– Ви вже вирішили на що витратите гроші?
– Артем Мартиросян хоче купити машину, я витрачу на сина, Паша відкладає.
– Чи вдалося Вам поспілкуватися з іншими учасниками шоу?
– Так. Познайомилися з бабцями, дідами. Траплялися і зовсім неадекватні кадри. А більшість КВН-щиків ми знаємо вже давно.
– Серед учасників трапляються дуже колоритні особистості, чи не так?
– Так, навіть дуже. І це переважно люди, так би мовити, з народу, а не ті, що займаються гумором. Ось в них колорит: вишиті сорочки, веселі зачіски, кури і т.д.
– Коли ти зрозумів, що можеш розсмішити людей?
– Це було на виступі до 90-річчі К-ПНУ імені Івана Огієнка. Сценка була не дуже, але люди сміялися. Відтоді все й пішло.
– Який гумор Вам подобається найбільше?
– У якому людина може впізнати себе, побутові ситуації. А на «коміків» потрібно везти більш «неадекватний» гумор, тому що побутовий вони і самі пройшли.
– Чи надаєте перевагу гумору на політичні теми?
– Ні. Це нас не дуже цікавить.
– Чи правдивий стереотип про те, що людина, яка обрала гумор як професію, у житті, зазвичай, дуже сумна?
– На перших порах ні. Людина хоче йти, жартувати по максимуму. А з часом все змінюється і ти стаєш серйознішим. На сцені – один, в компанії – другий, в сім’ї – третій.
– Чи є для тебе кумири серед представників сучасного українського гумору?
– Звичайно. Володимир Зеленський захоплює своє працездатністю та організованістю, Євген Кошовий – акторською діяльністю, «Дует імені Чехова» показує приклад, як удвох можна довго триматися на ринку гумору.
– Як твої батьки та друзі ставилися до того, що ти – КВН-щик?
– Спочатку не розуміли, зазвичай. Та я їм і мало розповідав у зв’язку з відстанню. Спостерігати в них не було змоги, але зараз поважають і це дуже приємно.
– Що найбільше запам’яталося за роки кар’єри в КВН?
– Масляков, коли їздили в Сочі.
– Дякую за розмову.

Лілія НАДВІДНА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button