Інциденти

Сезон ремонту доріг триває

13 травня відбулося засідання наглядової ради за якістю доріг у Кам’янці-Подільському, в якому взяли участь міський голова Михайла Сімашкевича, його заступник Сергій Бабій та члени ради.

Метою зібрання стало обговорення подальших основних кроків щодо ремонту доріг в місті та прийняття усіх ініціативних пропозицій.

Як повідомляють на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради, заступник міського голови Сергій Бабій розповів присутнім про те, яка на сьогодні ситуація з ремонтом доріг в місті та про те, що заплановано зробити найближчим часом. Як зазначив Сергій Віталійович, на ямковий ремонт доріг міста уже витрачено понад 400 тисяч гривень, залишилось ще 600 тисяч.

«Цього року ямковий ремонт є більш якісним порівняно з минулими роками, оскільки кращим став асфальт, який використовують для цих робіт. Також, щоб не було дискусій щодо того, як саме повинен здійснюватися ямковий ремонт, було враховано всі пропозиції та зауваження, які висловлювали члени ради на попередніх засіданнях», – зауважив Сергій Бабій.

Щодо поточного ремонту, то одну заплановану ділянку уже зроблено: бруківкою укладено перехрестя вулиць Лесі Українки та Північної.

Найближчим часом заплановано провести поточні роботи на перехресті вулиць: Пушкінська – Суворова, проспект Грушевського – Драгоманова, вул. Драй Хмари та вул. Хмельницьке шосе.

Найкращим, звісно ж, є капітальний ремонт. На його виконання виділено 4 млн. грн. Проте майже половина цих коштів піде на те, щоб відремонтувати досить проблемну ділянку дороги в місті – вулицю Чехова.

Також капітальному ремонту підлягають вулиця Зарванська, де уже розпочато роботи, вул. Уральська та вул. Князів Коріатовичів.

Проте, навіть затверджені графіки не є остаточними, оскільки роботи виконуються саме там, де це найбільше необхідно. Тому й в подальшому наглядова рада вирішуватиме, де є потреба в негайному ремонті доріг у місті.

Новини по темі

Back to top button