Кам'янець-Подільський

У Кам’янці обрали найкращу наречену

10 травня в рамках фестивалю «Весільна фортеця» відбувся Всеукраїнський парад наречених, в якому взяли участь 36 учасниць. А загалом, нагадаємо, на сайті для голосування зареєструвалася 91 красуня.

На площі біля Ратуші, з якої і розпочався парад, наречені доволі довгий час позували перед сотнею фотокамер, майстерно демонструючи присутнім свої оригінальні наряди та зачіски. Боротьба за перемогу розпочалась саме тут. Далі конкурсантки рушили до Старої фортеці, де шляхом голосування глядачі визначили переможницю.

Нагадаємо, що учасниці змагалися не лише за звання, а й за головний приз – романтичну поїздку до Парижу.

За підсумками інтернет-голосування та голосування відривними талонами, яке провели між гостями фестивалю після параду, організатори визначили трьох переможниць.

Третє місце посіла Христина Соломко із Кам’янця-Подільського, яка отримала сертифікат від «Ювелір капіталу». Друге місце виборола також кам’янчанка – Юлія Кадиш, вигравши поїздку до Праги. А звання «Найкраща наречена України» отримала Каріна Турчинська з Хмельницького.

У короткому інтерв’ю після нагородження краща наречена України поділилась враженнями з порталом актуальних новин ВЖЕ інфо: «Мені дуже сподобався фестиваль «Весільна фортеця», його атмосфера, змагання. Я просто щаслива перемогти».

Дівчина пропри свій юний вік – їй всього 17 років і в цьому році вона закінчує школу, вже має чимало досягнень, вона навчається у модельній школі, нещодавно стала переможницею конкурсу «I am a fashion star”, знялася у кліпі братів Борисенків, який невдовзі будуть показувати по всіх музичних каналах. При цьому красуня не планує пов’язувати свою життя з модельним бізнесом, а планує вступати до медичного вишу.

Каріна Турчинська впродовж року буде обличчям фестивалю, зніматиметься у рекламних роликах, фотосесіях тощо.

Фото Лілії ПЕТРУК.

Новини по темі

Back to top button